Видеоклипы: 4

Записей в блоге: 227

Был на сайте: 23.09.2017

Весняна форель – до побачення!

Загалом відбулось 10 турів по 20 хвилин, з невеликими перервами для переходів по секторам по 7-8 хв. Була й трохи більша перервами після 5 туру, щоб спортсмени мали можливість перепочити та щось перекусити.

Все відбувалось за звичайними правилами ареа турнірів, кожна перемога, нічия або програш в турі записувалась суперником і передавались у суддівську колегію. Потім було підведення результатів за бальною системою.

В результаті з перемогою ми вітали наступних спортсменів:

1 місце – Скубик Костянтин, золота медаль і кубок L.Baits Trout Cup

2 місце – Лозовенко Сергій, срібна медаль

3 місце – Тиманов Тимур, бронзова медаль

Також ми вирішили відзначити наймолодшого учасника турніру – Єгора Келеміна. Але не тільки за молодий вік, але й дуже хороший результат: він зміг засікти, втримати та підняти в підсаку форель вагою 4 кг 200 г!

Я з задоволенням вручив Єгору сертифікат на годину ловлі осетра на нашому трофейному клубному озері – росте наша зміна. І приємно, що вона зростає разом з нашим клубом!

Також за четверте місце та неабияку волю до перемоги, ми вирішили зі співорганізаторами компанією Extreme Expedition нагородити осетровим сертифікатом Вікторію Зарицьку – єдину жінку учасницю, яка показує стабільно хороші результати і частенько переграє чемпіонів України та світу!

Крім того, Вікторія і Єгор отримали кулінарний комплімент від нашого клубу – смачний десерт з морозивом!

Все відбулось дуже добре.

А це означає, що будуть нові зустрічі, нові враження та емоції, нові переможці! До зустрічі на воді, НХНЛ, друзі!

24 апреля 2017, 18:31